שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram


כשסקוט דיסיק השיק מערכת יחסים נוספת עם בחורה שצעירה ממנו בקרוב לשני עשורים, כל הנורות האדומות שלנו נדלקו. כנראה שלהוריה של אמיליה המלין הצעירה לקח עוד כמה רגעים לעכל את האירוע, כי רק עכשיו הם מביעים דאגה גדולה לבתם הקטנה


אחרי פרידה מתוקשרת מבת הזוג בשלוש השנים האחרונות – סופיה ריצ׳י, סקוט דיסיק עשה את מה שנאלצנו לצפות ממנו, והשיק מערכת יחסים חדשה עם אמיליה המלין, בת 19 בלבד. הקשר המפתיע עלה על המוקד לא פעם, וגרם לרבים להרים גבה – בין היתר למגישת הטלוויזיה וונדי ויליאמס שתקפה בשידור את אמה של אמיליה – ליסה רינה. היא מצידה, כך על פי מקורבים, שידרה עסקים כרגיל והייתה בטוחה שמדובר ב״שלב״, אבל כעת נראה שהדברים השתנו.

מקורבים להורים המפורסמים סיפרו לדיילי מייל הבריטי כי מאחורי הקלעים מערכת היחסים מעוררת אמוציות רבות. ״ליסה לא עומדת להכיר בפומבי בקשר שלהם, בעיקר כי היא עדיין מנסה להאמין שמדובר בשלב״, סיפר המקורב. ״אבל כשהיא כן מדברת על זה – היא דואגת. היא מנסה להיות בסדר עם זה, אבל זו הבת הקטנה שלה״.

סקוט, שהיה בן זוגה של קורטני קרדשיאן במשך עשור ואפילו הביא איתה לעולם שלושה ילדים, ידע בעברו משברים רבים ולאחרונה אפילו נכנס למרכז גמילה. אותם משברים, כך על פי המקורבים לזוג ההורים המודאגים, לא מעודדים אותם. ״היא ממש מחבבת את סקוט, אבל היא והארי (בעלה) לא רוצים מישהו בגילו של סקוט ועם המטענים שלו ליד הבת הקטנה שלהם״, הם סיפרו. ״על אחת כמה וכמה עם הבעיות הנפשיות שיש לאמליה״. מערכת mako סלבס מצטרפים לדאגה.

מקור

בעיה בכתבה? לחצו כאן לדיווח או יצירת קשר

תגובות

שיתוף הפוסט עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest