שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram


מגד עתידות מבריטניה טוען כי חזה את סופו של משבר הבריאות העולמי ולצערו, הוא לא עומד להסתיים בזמן הקרוב. ניקולס אוג'ולה, מיסטיקן סקוטי שמתגורר כיום בלונדון, תיאר לאחרונה לכלי התקשורת בממלכה כיצד חזה את דעיכת מגפת הקורונה כבר בשנה הבאה – אבל הדגיש כי תושבי העולם יאלצו להתמודד עם הווירוס הקטלני לפחות עוד שנה שלמה.

אוג'ולה הוא בין המיסטיקנים הבולטים ביותר בבריטניה של ימינו ולטענתו, תשקיפיו מבוססים על חזיונות שהוא מקבל לעיתים לאורך שעות היום. בשנה האחרונה, הוא גרס כי כך הצליח לחזות אירועים שונים, ביניהם נפילתו של דונלד טראמפ, הפגנות ה-BLM ואפילו את משבר הבריאותי העולמי. כעת, אוג'ולה טוען שחזה את סוף המגפה, אבל מדגיש שהוא יגיע רק בשנת 2022.

בשיחה עם כתבי אתר ה-Mirror, אוג'ולה סיפר שרבים שאלו אותו על נגיף הקורונה בשנה האחרונה. "היו לי חזיונות שמצביעים על כך ששיעור ההדבקה יצנח באופן משמעותי כבר בשנה הבאה וכמעט ולא יהיו הדבקות באביב הקרוב", טען המיסטיקן. "למרות זאת, אני מעריך שההגבלות סביב הנגיף ימשיכו לפחות עד שנת 2022".

אוג'ולה טוען שהתחיל לקבל חזיונות כבר בגיל 17, כאשר ראה חלק מהגלגולים הקודמים של נשמתו. לטענתו, הוא היה בעבר מלכה מתקופת מצרים העתיקה, משרתת, צבי, אריה ופעם אחת אפילו חייזר מגלקסיה אחרת. המיסטיקן סיפר בעבר לכתבי הצהובון הבריטי Daily Star כי חזיונות באים אליו בעוצמות שונות – לפעמים הוא מקבל חזיון ברור מאוד ולעיתים הוא מקבל חזיון "מופשט", שנתון יותר לפרשנות.

חשוב להדגיש גם כי אוג'ולה לא תמיד "קולע" עם הנבואות שלו. למעשה, בינואר של השנה שעברה הוא העריך כי מייגן מרקל, השחקנית האמריקאית ורעייתו של הנסיך הארי, תלד בת באותו אביב – מה שהתברר כלא נכון כאשר מרקל ילדה את בנה, ארצ'י, בתחילת מאי של 2019. במילים אחרות, כמו כל אדם הטוען לכוחות על טבעיים – קחו אותו בערבון מוגבל.

מקור

בעיה בכתבה? לחצו כאן לדיווח או יצירת קשר

תגובות

שיתוף הפוסט עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest