שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegramsportFive1066916 (צילום: ספורט 5)
צילום:
ספורט 5

אצילי. יממה קשה (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
אצילי. יממה קשה (אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5

בזמן שעומר אצילי יעשה את דרכו הבוקר (רביעי) לאימון מכבי חיפה, במרחב ירקון יקיימו פחות או יותר באותה שעה ישיבה ובה יוחלט האם להעביר את תיק החקירה בפרשת רימון ההלם שהונח בפתח בית הוריו של השחקן לצוות חקירה מיוחד של המרחב.

עד שעות הערב המאוחרות נאספו לא מעט ראיות מבית הוריו של השחקן בחולון – ונגבו עדויות מבני משפחתו, מהשחקן עצמו וממספר שכנים. כמו כן, נאספו מצלמות בצמתים המובילים לשכונה מאחר ובבית בו מתגוררים בני הזוג אצילי אין מצלמות אבטחה. בשיחת הטלפון של אימו של השחקן למוקד 100 היא אמרה בצעקות: "בואו מהר, שמו לי רימון ליד הדלת". אחר מהחוקרים אמר: "כל הכיוונים נחקרים".

אם אתמול כיוון החקירה העיקרי היה שמדובר בקבוצת אוהדים של אחת מהקבוצות בית"ר ירושלים, מכבי ת"א או מכבי חיפה – מידע חדש שהגיע לחוקרים גורם להם לחשוב שלא מדובר בניסיון להלך אימים על אצילי או להפחיד אותו. המידע שהגיע מדבר על אירוע שאינו קשור בשחקן ישירות או בבני המשפחה הגרעינית שלו, אלא בקרוב משפחה אחר שכנראה הסתבך. ההנחה היא שאם היו רוצים לפגוע או לאיים על עומר אצילי, הרימון היה מונח בביתו ולא בבית הוריו.

לטענת החוקרים, בין העדויות נמצאת גם אמירתו של עובר אורח שהיה באזור בית הוריו של השחקן אתמול בצהריים, והבחין לטענתו באופנוע ללא לוחית זיהוי ושני רוכבים לבושים בגדים שחורים וקסדות.

במשטרה יבדקו את הדברים הללו, כמו גם את ההודעות שנשלחו לאחרונה למכשירים הניידים של עומר אצילי ואשתו אור. בין ההודעות שנשלחו לשניים ישנם לא מעט הודעות תמיכה על חזרתו לכדורגל הישראלי, אבל גם הודעות מצד אוהדי מכבי חיפה שקוראים לו שלא להגיע למועדון אחרי ששר "חיפה חיזבאללה", והודעות מצד אוהדי מכבי ת"א ובית"ר ירושלים שתוקפים אותו על בחירתו בירוקים.

מקור

בעיה בכתבה? לחצו כאן לדיווח או יצירת קשר

תגובות

שיתוף הפוסט עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest