שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram


למרות שהחוק במדינה אוסר להציג את הסמלים בפומבי, קרקס מקומי כלל בהופעתו קוף במדים נאציים ועזים עטופות בדגלים עם צלב קרס • בעקבות הביקורת, התמונות הוסרו מאתרי התקשורת המקומיים והרשויות פתחו בחקירה📌קוף בקרקס עם מדים נאצים

סמלים נאציים הוצגו בקרקס – חקירה נפתחה ברוסיה: הופעת קרקס שהתקיימה בעיר איז'בסק לפני מספר ימים, הובילה לזעם בקרב גולשים רבים שנחשפו ברשתות למראות של קוף שהולבש במדי נאצים ועזים עם דגלים ועליהם צלבי קרס.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם – היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

אף על פי שהחוק ברוסיה אוסר ברוב המקרים על הצגת סמלים נאציים, בשנה שעברה, הנשיא ולדימיר פוטין חתם על החרגה בחוק שתקפה למקרים שבהם הסממנים מוצגים באופן שלילי. במהלך המופע הקהל צפה בקטף שצעד לצד המאלפת שלו ובעזים שנעטפו בדגלים שעליהם צלב קרס.

בכנסייה האורתודוקסית המקומית, שארגנה את המופע, מיהרו להגיב לנוכח התגובות הקשות וטענו כי זהו "גינוי עולמי לגרמניה הנאצית". בכנסייה הבהירו כי "עליכם להבין שאמנות הקרקס מהווה בידור ואין שום דבר מפתיע בעובדה שהתמונות האלו הן בעלות אופי אירוני".

התמונות שהספיקו להתפשט במהרה ברחבי הרשת הוסרו בסופו של דבר, לאחר שגולשים רבים השמיעו דברי ביקורת. מנהלת יחסי הציבור של הקרקס לא התרגשה ואמרה ל-BBC: "התמונות של החיות הוצאו מהקשרן. אין שום דבר יוצא דופן בדמויות אירוניות המופיעות בקרקס".

מקור

בעיה בכתבה? לחצו כאן לדיווח או יצירת קשר

תגובות

שיתוף הפוסט עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest